τμήμα | δασκάλα | ημέρα | ώρα |
Α1
|
Δήμητρα Μπουρή | Τελευταία Τρίτη κάθε μήνα | 11:45 ? 13:15 |
Α2
|
Βίκυ Σταθοπούλου | Τελευταία Τετάρτη κάθε μήνα | 11:45 ? 13:15 |
Β1
|
Ματίνα Χατζή | Πρώτη Παρασκευή κάθε μήνα | 11:30 ? 12:30 |
Β2
|
Εύη Χαλκιά | Τελευταία Τρίτη κάθε μήνα | 11:45 ? 13:00 |
Γ1
|
Αποστολία Ιντζέ | Τελευταία Παρασκευή κάθε μήνα | 08:30 ? 10:00 |
Γ2
|
Ασπασία Ζαμπάρα | Πρώτη Τετάρτη κάθε μήνα | 12:30 ? 13:30 |
Δ1
|
Δήμητρα Σελαλμαζίδη | Τελευταία Τετάρτη κάθε μήνα | 10:00-11:00 |
Δ2
|
Δήμητρα Αμπατζιάδου | Κάθε Παρασκευή | 09:00 ? 09:40 |
Ε1
|
Ελένη Φάλαρη | Τελευταία Τρίτη κάθε μήνα | 11:45 ? 13:00 |
Ε2
|
Δέσποινα Πασσάδη | Πρώτη Πέμπτη κάθε μήνα | 11:45-13:00 |
ΣΤ1
|
Μαρία Κουφοπούλου | Πρώτη Τετάρτη κάθε μήνα | 11:45 ? 13:00 |
ΣΤ2
|
Γιώτα Κωστοπούλου | Πρώτη Τρίτη κάθε μήνα | 11:50 ? 12:30 |
Σπύρος Μαλτέζος
|
Πρώτη Τετάρτη κάθε μήνα | 11:30 ? 12:35 |
ειδικότητα | εκπαιδευτικός | ημέρα | ώρα |
αγγλικά
|
Μαρία Κυδωνιεύς | Κάθε Πέμπτη | 12:35 ? 13:15 |
αγγλικά
|
Άννα Κακκαβά Α2,Δ1,Δ2 | Πρώτη Πέμπτη κάθε μήνα | 13:15 ? 14:00 |
γαλλικά
|
Αικατερίνη Παπανικολάου | Τελευταία Τετάρτη κάθε μήνα | 11:30 ? 11:45 |
γερμανικά
|
Αλέξανδρος Μπούργος | Τελευταία Τετάρτη κάθε μήνα | 10:00 ? 10:45 |
Η/Υ
|
Αικατερίνη Αλεξοπούλου Β1,Β2,Γ1,Γ2,Ε2 | Τελευταία Παρασκευή κάθε μήνα | 11:00-11.30 |
Η/Υ
|
Μαρκέλλα Σουρία | Τελευταία Παρασκευή κάθε μήνα | 11:30-11.45 |
μουσική
|
Ελένη Τσιχλιά | Τελευταία Τρίτη κάθε μήνα | 11:30 ? 12:30 |
μουσική
|
Μαρία Παπαλεξάτου Α1,Α2,Β2,Γ2, Δ1,Δ2 | Τελευταία Δευτέρα κάθε μήνα | 11:30 ? 12:30 |
γυμναστική
|
Ιγνάτιος Δεληγιάννης | Τελευταία Δευτέρα κάθε μήνα | 10:00-10:45 |
γυμναστική
|
Κων/να Νικομάνη Α2,Β2,Δ2 | Τελευταία Τετάρτη κάθε μήνα | 11:30-11.45 |
γυμναστική
|
Χρήστος Τσιάρας Α1,Α2,Ε1,Ε2 | Τελευταία Τετάρτη κάθε μήνα | 9:40-10:00 |
θεατρική
αγωγή |
Λίλιαν Καραμητσοπούλου | Τελευταία Τρίτη κάθε μήνα | 11:30-11.45 |
θεατρική
αγωγή |
Λήδα Γραβάνη Β1,Β2,Δ1 | Τελευταία Τετάρτη κάθε μήνα | 11:30-11.45 |
Ο Δ/ντής δέχεται καθημερινά κατόπιν ραντεβού.