Ευχαριστήρια επιστολή για την ολοκλήρωση του διδακτικού έτους 2020-2021

Αγαπητοί γονείς,

Με την ολοκλήρωση του διδακτικού έτους θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την άψογη συνεργασία που είχαμε καθ΄ όλη τη διάρκεια της σχολικής χρονιάς. Παρά τις δυσκολίες και τις ιδιαιτερότητες που υπήρξαν, θεωρούμε ότι η σχολική μας μονάδα λειτούργησε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο και οι στόχοι, που είχαν τεθεί με την έναρξη του διδακτικού έτους επιτεύχθηκαν. Αυτό οφείλεται στην προσπάθεια  και τη συνεργασία μεταξύ παιδιών και εκπαιδευτικών, αλλά και στη συνεργασία και την κατανόηση που επιδείξατε και εσείς ως γονείς, που αποτελείτε έναν από τους παράγοντες, που εμπλέκονται στην εκπαιδευτική διαδικασία.

Ευελπιστώντας αυτή η συνεργασία να συνεχιστεί και στο μέλλον προς όφελος των παιδιών, σας ευχόμαστε ολόψυχα να περάσετε ένα ξένοιαστο και όμορφο καλοκαίρι.

Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων του 4ου Δημοτικού Σχολείου Βριλησσίων