Πρόγραμμα Ενημέρωσης για την Πρόοδο των Μαθητών

Αγαπητοί γονείς,

Σας ανακοινώνουμε ότι το πρόγραμμα ενημέρωσής σας για την πρόοδο των παιδιών σας μέχρι το τέλος της φετινής σχολικής χρονιάς έχει, κατόπιν αποφάσεως του Συλλόγου Διδασκόντων του σχολείου, ως ακολούθως:

-Τετάρτη 21/12/2011, ώρα 18.00-19.00: Παράδοση ελέγχων προόδου 1ου τριμήνου των μαθητών/τριών των Γ΄, Δ΄, Ε΄ και ΣΤ΄ τάξεων και ενημέρωση για τις Α΄ και Β΄ τάξεις.

-Δευτέρα 6/2/2012, ώρα 13.15-14.00: Ενημέρωση όλων των τάξεων.

-Τρίτη 20/3/2012, ώρα 18.00-19.00: Παράδοση ελέγχων προόδου 2ου τριμήνου των μαθητών/τριών των Γ΄, Δ΄, Ε΄ και ΣΤ΄ τάξεων και ενημέρωση για τις Α΄ και Β΄ τάξεις.

-Τετάρτη 9/5/2012, ώρα 13.15-14.00: Ενημέρωση όλων των τάξεων.

-Παρασκευή 15/6/2012 , ώρα 8.30 π.μ.: Παράδοση τίτλων προόδου ή απολύσεως.

Οι εκπαιδευτικοί των τάξεων Α΄, Δ΄, Ε΄ και ΣΤ΄ θα δεχτούν τους γονείς στις αντίστοιχες αίθουσες των τμημάτων τους, οι δασκάλες της Β΄ στην αίθουσα Η/Υ (ισόγειο), οι δασκάλες της Γ΄ στην υπόγεια αίθουσα εκδηλώσεων και οι υπόλοιποι εκπαιδευτικοί (ειδικότητες, ολοημέρου κ.α.) θα δεχτούν στην αίθουσα του τμήματος ένταξης (δεύτερος όροφος). Το πρόγραμμα αφορά σε τακτική ενημέρωση των γονέων και για οποιοδήποτε ιδιαίτερο πρόβλημα υπάρχει, θα πρέπει να επικοινωνήσετε με τον αντίστοιχο εκπαιδευτικό ή το διευθυντή για συνάντηση μέσω ραντεβού.