Πρώτη Συνάντηση Γονέων Δασκάλων

Σας ενημερώνουμε ότι την Τετάρτη 3 Οκτωβρίου στις 18:30-19:30 θα γίνει στο σχολείο συνάντηση γνωριμίας κι επικοινωνίας των γονέων με τους εκπαιδευτικούς του κάθε τμήματος. Το ολοκληρωμένο πρόγραμμα συναντήσεων για όλη τη σχολική χρονιά (μηνιαία επικοινωνία, παράδοση ελέγχων κ.τ.λ.) θα ανακοινωθεί προσεχώς.

Σας ενημερώνουμε επίσης ότι τη Δευτέρα 8 Οκτωβρίου στις 20:00-21:00 το Γ΄πρόγραμμα της Ελληνικής Ραδιοφωνίας θα μεταδώσει εκπομπή αφιερωμένη στην εκδήλωση του σχολείου του περασμένου Μαϊου για το Ν.Βρεττάκο. Το σχολείο εκείνη την ώρα θα είναι ανοικτό και σας καλεί να ακούσουμε από τα μεγάφωνα του σχολείου μαζί, απευθείας, τα παιδιά που είχαν πάρει μέρος και που θα είναι επίσημα προσκαλεσμένα με τους γονείς τους.

ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ