Ενημέρωση Γονέων

Βριλήσσια 22/10/12

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΑΣΚΑΛΟΥΣ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ

Σας ενημερώνουμε ότι την Τετάρτη 14 Νοεμβρίου στις 13:15-14:00 θα γίνει στο σχολείο συνάντηση επικοινωνίας των γονέων των μαθητών με τους εκπαιδευτικούς κάθε τμήματος. Επειδή την ημέρα εκείνη το ολοήμερο θα λειτουργήσει κανονικά και είναι αδύνατη η ασφαλής επιτήρηση του προαυλίου, οι υπόλοιποι μαθητές πρέπει με ευθύνη των γονέων τους ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ να φύγουν από το σχολείο όταν σχολάσουν.

ΓΙΟΡΤΕΣ

Επίσης σας ενημερώνουμε ότι οι γιορτές : 28ης Οκτωβρίου και 17ης Νοεμβρίου θα πραγματοποιηθούν στις 26/10 και 16/11 αντίστοιχα στις 8:30πμ. και θα τις παρακολουθήσουν τα παιδιά των τριών μεγαλύτερων τάξεων. Τα παιδιά των Α,Β και Γ τάξεων θα τις παρακολουθήσουν μια μέρα πριν, εντός του διδακτικού τους ωραρίου.

ΜΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Τέλος, σας ενημερώνουμε ότι στις 7/11 και 21/11 το σχολείο μας, όπως και όλα τα σχολεία της περιφέρειας, θα παραμείνει κλειστό λόγω συνδικαλιστικών υποχρεώσεων των εκπαιδευτικών.

ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ